آینده روشن

آینده روشن
برای تازه شدن هیچ وقت دیر نیست 
قالب وبلاگ
نويسندگان
آخرين مطالب
لینک دوستان

در مسير جاده رضوانشهر به تالش و در 17 کيلومتري تالش به يک باره مسافران خود را مواجه با يک تونل جنگلي يا جاده اي جنگلي و بس زيبا مي بينند که چشمان هر بيننده اي را خيره مي نمايد.جاده اي با درختاني سروقد که چتري از برگهاي سبز را بر روي خود به نظاره نشسته است.

جاده گيسوم تونلي جنگلي را با نسيم خنک کوهستان هاي تالش در هم آميخته تا تن و جان هر رهگذري را آرامش ببخشد و روحش را آسايش دهد.گيسوم جايي است که جنگل و دريا به هم مي رسند و سحر طبيعت به اوج خود مي رسد.

امروزه گيسوم تنها نام آشنايي در جغرافياي گردشگران داخلي نيست بلکه به قطبي ساحلي در گوشه شمال غربي درياي خزر تبديل شده است که از اقصي نقاط کشور گردشگران را به سوي خود مي خواند البته اين طبيعت زيباي گيلان است که براي هر بيننده اي جذاب است ولي در گيسوم طبيعت مناظري بديع وشاهکار را از خود به نمايش مي گذارد که اين قسمت از گيلان را از ساير جاها متمايز مي نمايد.[ سه شنبه 21 تير 1390برچسب:, ] [ ] [ انسان زمینی ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

دلم تنگه کوچه های باريک خدا است، دلم تنگ صدای پروردگار است خدای خوبم من در کلبه فقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریایی ات نداری ! من خدایی چون تو دارم و تو چون خودت نداری! تو رو از تو گدایی می کنم . خدا رو دوست دارم و میخوام فقط اون عشقم باشه سالها بدنبال گمشده ام میگشتم و حال میدانم او کیست امیدوارم هیچوقت بحال خود رهایم نکند...که بدون او هیچم هیچ.... و من دلم تنگ رحمت است، دلم تنگ لحظه ای فقط لحظه ی توبه و نيايش با خلوص پاک است. خدایا من اگر بد کنم تو را بندگان خوب فراوان است اما اگر تو مدارا نکنی و نبخشی مرا خدای دیگر کجاست؟
امکانات وب

دوستای امروز: 76
دوستای دیروز: 52
دوستای هفتمون : 2222
دوستای یک ماهمون: 2712
کل دوستایی که تا حالا اومدن: 777326
نوشته های یک انسان زمینی: 207
یادگاری دوستان: 190
دوستای زنده: 1

Google

در اين وبلاگ
در كل اينترنت