آینده روشن

آینده روشن
برای تازه شدن هیچ وقت دیر نیست 
قالب وبلاگ
نويسندگان
آخرين مطالب
لینک دوستان

نمیدونم این روزا دیگه دوست ندارم از خودارضایی و ... این چیزا حرف بزنم . نمیدونم چرا؟!  ولی یک حس عجیبی که برای من تبدیل به یک تجربه شده میگه که اگه تو از ته قلبت بخوای که پاک زندگی کنی و از ته قلبت بخوای که خوب باشی و خوب بمونی و در راستای این احساس پاک تلاش کنی مطمئنم که نه تنها خود ارضایی رو ترک میکنی بلکه به یه مراتبی از عرفان و یقین میرسی که که دیگران حسرت جایگاهت را میخورند.

هیچوقت انتظار معجزه نداشته باشید تا نخواهین و تلاش نکنید به هیچ چیز نمیرسید .

وقتی خدا تلاش بنده اش رو میبینه که برای خوب بودن و پاک بودن انقدر دست و پا میزند شک نکنید که نه تنها پاکتان میکنه بلکه شما رو به اوج آرزوهایتان نیز میرساند. از این خدای بزرگ جز این انتظاری نمی رود.

با خدا باش، پادشاهی کن / بی خدا باش، هر چه خواهی کن

التماس دعا

 

 [ شنبه 7 اسفند 1389برچسب:, ] [ ] [ انسان زمینی ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

دلم تنگه کوچه های باريک خدا است، دلم تنگ صدای پروردگار است خدای خوبم من در کلبه فقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریایی ات نداری ! من خدایی چون تو دارم و تو چون خودت نداری! تو رو از تو گدایی می کنم . خدا رو دوست دارم و میخوام فقط اون عشقم باشه سالها بدنبال گمشده ام میگشتم و حال میدانم او کیست امیدوارم هیچوقت بحال خود رهایم نکند...که بدون او هیچم هیچ.... و من دلم تنگ رحمت است، دلم تنگ لحظه ای فقط لحظه ی توبه و نيايش با خلوص پاک است. خدایا من اگر بد کنم تو را بندگان خوب فراوان است اما اگر تو مدارا نکنی و نبخشی مرا خدای دیگر کجاست؟
امکانات وب

دوستای امروز: 456
دوستای دیروز: 211
دوستای هفتمون : 667
دوستای یک ماهمون: 1157
کل دوستایی که تا حالا اومدن: 775771
نوشته های یک انسان زمینی: 207
یادگاری دوستان: 190
دوستای زنده: 1

Google

در اين وبلاگ
در كل اينترنت